logo.png
garanti.png

KÜPEŞTE ÇEŞİTLERİ

Beylikdüzü Küpeşte, emniyetli olması ve uygulama yapılan alanın güzel görünmesini sağlamak için yapılan montajlamadır. Küpeştenin uygulanabileceği alanlar çok fazladır. Alüminyum Küpeşte isteğe bağlı olarak, tekli, ikili, üçlü, dörtlü ve beşli emniyet şeridi veya emniyet şeridi yerine cam uygulanarak montajlama yapılabilir. Eğer isterseniz küpeşteyi size özel tasarlanabilir.

Çok katlı binalarda, villalarda, ofislerde, alısveriş merkezlerinde veya otellerde hem güvenliği sağlamak için hem de şık bir görünüme kavuşmak için yapılan merdiven korkulukları; paslanmaz merdiven korkulukları, kenarları cam merdiven korkulukları olarak imal edilmektedir.

Paslanmaz metaller ile yapılan bu uygulamalar, uygulandığı alanın tam anlamı ile birer görsel şölene dönüşmesini sağlamaktadır. Hayal ettiğiniz görüntüyü, projesini yaptığınız her türlü korkuluklarınızı binanıza profesyonelce uygulayan 1 Cam Balkon Beylikdüzü Küpeşte, size şık mekanların kapılarını açma şansı sunmaktadır. Beylikdüzü Küpeşte konusunda, siz değerli müşterilerimize hiçbir sıkıntı yaşatmadan, fiyatı uygun korkuluk yapma konusunda oldukça iddialıyız. Beylikdüzü Küpeşte rakip firmalar içerisinde kendisini kanıtlamıştır.

Beylikdüzü Fransız Balkon Nedir?

Pencerelerde saksı çiçek ve dekoratif ürünler koymak için tasarlanmış balkon görünümünü anımsatan minyatür balkon olarakta tarif edilebilir.

Yaygın olarak Fransa'da kullanılmasından dolayı ismini de ordan almıştır. Fransız balkon son yıllarda ülkemizde vazgeçilmez bir yapı ürünü olarak ön plana çıkmaktadır. Paslanmaz krom küpeşte ürünü dekorasyona uygun ve dayanıklı bir ürün olmasından demire nazaran daha çok tercih edilir. Özellikle yeni binaların ve dış cephelerin vazgeçilmez bir tamamlayıcısıdır.