logo.png
garanti.png

Kış Bahçesinin Kullanım Alanları

* Küçükçekmece Kış Bahçesi, Kullanıcısına sağladığı özelliklerinden dolayı pek çok avantajı bize sunar.Küçükçekmece Kış bahçesi sayesinde atıl vaziyetteki alanları rahatlıkla ekstra yaşam alanlarına dönüşmüş olur ve bunlar çok farklı seçeneklerlehizmetinize sunulmuş olur. Kış Bahçelerinin tavan kısımları isteğe bağlı olarak sabit, açılır kapanır ve bir bölümü açılır şekilde yapılabilmektedir. Ayrıca kış bahçesinin açılabilen kısımları da katlanır yada sürmeli olarak yapılabilmektedir.Küçükçekmece Kış Bahçesinin yan camları istenen renkte yapılabilir. Sonuçta kış bahçesi ile ilgili kataloglarda,1 Cam Balkon‘da size pek çok farklı seçenek sunulmuş olur.

* Firmalar, son dönemlerde kış bahçesi modellerini ilk sırada sunarlar.Küçükçekmece Kış Bahçesi modellerine çok fazla talep bulunmaktadır. Kullanıcılarına sunduğu avantajlarıyla doğayla iç içe bir şekilde çayınızı kahvenizi yudumlayabileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz ya da huzurla kitap okuyabileceğiz bu mekanlar son dönemlerdeoldukça revaçtadır. Uzun yıllar kullanabilmeniz için taşıyıcıları çelikten yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak ahşap görünüm de modeler arasında mevcuttur.

Küçükçekmece kış bahçelerinin size sunduğu avantajlar.

1- Sabit, yarı açılabilir veya açılabilir cam çatı

2- Temperli camlar ile tasarruf imkanı

3- İsterseniz çatısında tente veya branda avantajı

4- Çelik taşıyıcılar sayesinde uzun süre kullanım

5- Profillerde su tahliye sistemleri bulunur

6- Verimli ve sağlam özel camlar

7- İstenirse otomatik açılabilen özel kapı

8- Yan cephe camları katlanır veya sürme olabilir

9- Yan cephe boyunca stor perdeleme uygulaması yapılabilir

10- Her camın ayrı açılabildiği modellerde uygulanabilir

* Sayabildiğimiz bu avantajları ve özellikleriyle birlikte Küçükçekmece Kış Bahçesi sizin ve aileniz için oldukça şık ve faydalı bir dekoratif alan oluşturacaktır. Kış bahçesinin pek çok farklı amaçta kullanımı mevcuttur.